Skip links

Ötebery

Geleneklerinden Beslenen, Paylaşarak Çoğalan, Üreterek Büyüyen Gıda Markasıdır.

Hikayemiz

Küçük yaşlardan itibaren babasının restaurantında çalışarak sektörü deneyimleyen Burcu Bayram ‘ın güzel bir hayali vardı, kendi kurduğu üretim şirketini tüm dünyaya tanıtmak ve insanlar için faydalı bir model olmak.

Hedefine ulaşmak için Lise ve Üniversite eğitimini Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık alanında tamamladı. Amacı kendi mutfağında kendi ürettiği geleneksel gıda ürünlerini tüm dünyaya bilinçli şekilde tanıtmak ve pazarlamaktı,

Hedefi için tasarım ve pazarlama bölümünden mezun oldu ve 3 yıl kadar reklam ajans deneyimi elde etti. Amacı tanıtım ve pazarlama kısmına tamamen hakim olmaktı.

Babasının tecrübesinden faydalanarak küçük yaştan itibaren mutfakta kendini geliştirmişti. Zamanı geldi ve 2014 yılında ilk işletmesi olan  ev yemekleri satışı yaptığı butik lokantasını kurdu. Çocukluk hayali için ilk adımı yine mutfaktan yana kullandı. 6 yıl boyunca ürünlerini restoranında pişirdi, müşterilerine tattırdı ve geri bildirimler ürünlerini geliştirmeye devam etti.

Ve sonra; tüm dünyaya hizmet vermek istediği işletme hayali için 2020 yılında yeni markası olan Ötebery Gıda şirketini kurdu.

Restaurant ve Ötebery işletmesini birleştirerek günümüzün beslenme alışkanlıklarını, doğal ve katkısız ev yapımı ürünlerle ile desteklemeye, Sağlıklı yaşam sürdürmeye özen gösteren kişilere hazır beslenme alanında el yapımı paketli gıda ürünleri ile kaliteli hizmet vermeye başladı.

Ötebery işletmesinin kuruluşunun 6.ayında ilk İhracatını sebzeli makarnaları ve kuru meyvelerinin satışı ile Dubai ile gerçekleştirdi. Ve çocuklukta kurduğu hayal gerçek oldu, ürünleri ülke dışında satışa sunulmaya başladı. Dubai satışından sonra kısa süre içerisinde İngiltere ve Almanya’ya ürünlerini ihraç etmeye başladı.

Ötebery ‘nin Avrupa ve Orta Doğu da ürün satışları devam ediyor …

Neden Ötebery?

Ötebery markamızı bu bakış açısıyla besliyoruz, siz sevenlerimize kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.  ♡

Kurucu Kadromuz

Burcu Bayram

Kurucu

Kamile Kaya

Üretim

Cemil Bayram

Pazarlama